Trénujeme od 7.11. do 15.12. a od 8.1. do 31.3. v tělocvičně 2.základní školy v Mladé Boleslavi (budova prvního stupně, Komenského náměstí):

úterý 18:00 - 19:00 (sudý týden zelený tým / lichý týden bílý tým)
středa 17:00 - 18:00 bílý tým
středa 18:00 - 19:00 zelený tým

Sraz na trénink je 15 minut před jeho začátkem u hlavního vstupu do budovy.

Rozdělení do týmů:

Zelený tým: Gažik L., Hanvald, Hašek, Hendrych, Hrubý, Jadrníček D., Lisický, Maruška, Peleška, Popp, Sedláček, Smetana, Štěpánek, Trlida

Bílý tým: Bartoš, Drbohlav, Duda F., Iľaš, Katolický, Kettner A., Myšička, Postránecký, Rybák, Sendrej, Skořepa, Šarközi D., Šimek A., Tovtik, Zmrhal

Turnaje zima:

SO 25.11. - 8:30-14:00 - Železný Brod, zelený tým
nominace: Gažik, Hanvald, Hašek, Hendrych, Jadrníček, Lisický, Popp, Sedláček, Trlida

NE 26.11. - 8:00-14:00 - Bělá pod Bezdězem, bílý tým
nominace: Bartoš, Drbohlav, Iľaš, Katolický, Kettner, Myšička, Rybák, Sendrej, Skořepa

SO 9.12. - 8:30-14:30 - Sporting Cup, BIOS Mn.Hradiště, zelený tým
nominace: Gažik, Hanvald, Hašek, Hrubý, Maruška, Peleška, Smetana, Štěpánek, Trlida

NE 10.12. - 8:30-14:00 - Železný Brod, bílý tým
nominace: Bartoš, Duda, Katolický, Myšička, Postránecký, Sendrej, Skořepa, Tovtik, Zmrhal
 
NE 17.12. - 13:30-19:00 - Milovice, zelený tým
nominace: Hanvald, Hendrych, Hrubý, Jadrníček, Lisický, Maruška, Sedláček, Smetana, Štěpánek

ST 27.12. - 13:00-19:00 - Drážďany, zelený tým
nominace: Hanvald, Hašek, Hrubý, Jadrníček, Maruška, Peleška, Sedláček, Smetana, Trlida

SO 6.1. - 8:30-14:30 - Česká Lípa, bílý tým
nominace: Bartoš, Drbohlav, Iľaš, Kettner, Myšička, Postránecký, Skořepa, Tovtik, Zmrhal

NE 7.1. - 8:30-14:00 - Železný Brod, zelený tým
nominace: Gažik, Hašek, Hendrych, Hrubý, Jadrníček, Lisický, Maruška, Popp, Trlida

SO 27.1. - 8:30-14:30 - Sporting Cup, BIOS Mn.Hradiště, zelený tým
nominace: Gažik, Hanvald, Hendrych, Jadrníček, Lisický, Maruška, Peleška, Sedláček, Trlida

NE 4.2. - 13:00-16:30 - Železný Brod, zelený tým
nominace: Hanvald, Hašek, Hendrych, Hrubý, Peleška, Popp, Smetana, Štěpánek, Trlida

SO 10.2. - 8:30-14:00 - Železný Brod, bílý tým
nominace: Drbohlav, Duda, Iľaš, Katolický, Kettner, Rybák, Sendrej, Šarközi, Zmrhal

NE 18.2. - 12:30-18:00 - Železný Brod, zelený tým
nominace: Gažik, Hanvald, Hašek, Hrubý, Jadrníček, Lisický, Popp, Sedláček, Štěpánek

SO 3.3. - Jesenice u Prahy, bílý tým
nominace: Bartoš, Duda, Katolický, Kettner, Myšička, Postránecký, Skořepa, Tovtik, Zmrhal

SO 10.3. - Jesenice u Prahy, zelený tým
nominace: Gažik, Hanvald, Hašek, Hrubý, Peleška, Sedláček, Smetana, Štěpánek, Trlida

NE 18.3. - Černošice, bílý tým
nominace: Bartoš, Drbohlav, Iľaš, Kettner, Myšička, Postránecký, Skořepa, Tovtik, Zmrhal